Centrum DER-MED Facebook Instagram

Endermolift Katowice

Więcej

Harmonijne, naturalne odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu – to właśnie efekty serii zabiegów Endermolift.
Czym jest Endermolift? To masaż wykonywany specjalną głowicą. Jego celem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu, że głowica zasysa skórę podczas zabiegu, Endermolift stymuluje także mikrokrążenie.
Endermolift jest także doskonałym zabiegiem przed wielkim wyjściem – skóra po zabiegu jest promienna, a twarz wygląda na wypoczętą.

Konsultacje kosmetologiczne Katowice

Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie. Jeden jest analitykiem, sprzedawcą, lekarzem, opiekunem czy aktorem. Inny – zajmuje się kadrami, księgowością, jest weterynarzem. Jeżeli nie jesteś kosmetologiem, a poszukujesz zabiegu idealnego dla siebie – swojej skóry, twarzy, ciała, sylwetki zaufaj naszym specjalistom z zakresu kosmetologii. Mają nie tylko wiedzę, wieloletnie doświadczenie, ale i są […]

Poznaj szczegóły
Endermolift LPG – harmonijne odmłodzenie twarzy, szyi i biustu Katowice

Jeżeli szukasz zabiegu, które w naturalny i harmonijny sposób przywróci napięcie Twej skórze – Endermolift będzie dobrym wyborem. Ten masaż wykonywany jest specjalną głowicą, której działania pobudza mikrokrążenie oraz powoduje wzrost produkcji włókien elastylowych.

Poznaj szczegóły
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Katowice