Centrum DER-MED Facebook Instagram

Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia z twarzy i ciała Katowice

Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia z twarzy i ciała Katowice

Zabieg w kategoriach:

Depilacja laserowa LightSheer Duet Depilacja laserowa – usuwanie niechcianego owłosienia z twarzy i ciała Katowice

Nadszedł czas, w którym chcesz skutecznie usunąć niechciane owłosienie? A może próbowałaś wielu metod i każda zawiodła? Jeżeli tak – jesteś we właściwym miejscu. Witaj w Autoryzowanym Centrum Depilacji Laserowej LightSheer Duet – miejscu, w którym nieprzerwanie od 1999 r. wykonujemy depilację laserową. Nasze centrum jest pierwszym miejscem w Polsce, które zaczęło wykonywać depilację laserową LightSheer Duet. Możemy więc napisać, że mamy największe doświadczenie w depilacji laserowej LightSheer Duet.

Depilacja laserowa LightSheer Duet zrewolucjonizowała rynek depilacji. Ta niezwykle skuteczna metoda pozwala w trwały sposób usunąć do 90 proc. niechcianych włosków. Nadmierne owłosienie jest problemem nie tylko estetycznym, ale i medycznym. Chodzi tutaj o tzw. hirsutyzm czyli owłosienie u kobiet, której pojawia się w nietypowych miejscach np. górna warga, broda, klatka piersiowa.

Jeżeli Ty także chcesz usunąć zbędne owłosienie w centrum, w którym są stale doświadczeni kosmetolodzy i lekarze, przeczytaj poniższy wpis. Zapraszamy!

Poznaj szczegóły

Zanim przejdziemy do celu zabiegu, przedstawimy kilka informacji o działaniu lasera używanego do depilacji laserowej.

Jak działa laser diodowy LightSheer Duet?
Laser LightSheer Duet nie niszczy łodygi włosa, tylko mieszek włosowy czyli "korzeń". Można więc powiedzieć, że "leczy przyczynę, a nie skutek". Jak to się dzieje? Melanina zawarta w łodydze włosa pochłania światło lasera i przekształca je w ciepło. Ciepło niszczy mieszek czyli w tym miejscu włos już nie odrasta. Co ważne cała procedura jest bardzo bezpieczna i nie uszkadza pobliskich tkanek.

Z czego wynika fakt, że zabiegi wykonujemy co 8-10 tygodni?
Jest to związane z fazami wzrostu włosa. Jednak włosy nie rosną równocześnie i ich fazy wypadają w różnym czasie. Depilacji poddaje się tylko włosy będące w fazie wzrostu (tzw. anagenu). I ta faza statystycznie występuje właśnie co 8-10 tygodni.

Jaki jest cel depilacji laserowej?
Depilacja laserowa LightSheer Duet to niezawodny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, wysokiemu bezpieczeństwu zabiegowemu, indywidualnym doborze parametrów można go nazwać zabiegiem "uniwersalnym" - dla każdego.

Czas trwania jednego zabiegu

15 - 45 min.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów. Przerwa pomiędzy zabiegami to 8-10 tygodni.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Krótki czas trwania zabiegów - już od 15 minut.
 • Możliwość usunięcia włosków z twarzy - górna warga (wąsik), broda czy baki.
 • Atrakcyjne pakiety cenowe.
 • Zabieg wykonuje doświadczony kosmetolog przy użyciu oryginalnego lasera LightSheer Duet.
 • Odstępy pomiędzy zabiegami 8 - 10 tygodni.
 • Laser LightSheer Duet posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA).
 • Dzięki zastosowaniu dwóch głowic, małej i dużej, laser jest niezwykle precyzyjny.
 • Brak kosztów ukrytych - jednorazowe klapki, bielizna czy maszynka są w cenie zabiegu.
 • Możliwość wyboru dogodnego terminu zabiegu - mamy swój laser, a nie wypożyczony od innych salonów.

Efekty

 • Gładka skóra.
 • W zależności od ilości wykonanych zabiegów - usunięcie 90 proc. włosków z obszaru zabiegowego lub wyraźne przerzedzenie.
 • Brak konieczności ciągłego golenia.
 • Brak wrastających włosków.
 • Brak konieczności golenia się przed np. basenem, wyjazdem.

Wskazania

 • Nadmiar owłosienia na różnych partiach ciała.
 • Nadmiar owłosienia na twarzy.
 • Hirsutyzm.
 • Wrastające włoski po innych metodach depilacji.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża, okres karmienia piersią.
 • Świeża opalenizna, korzystanie z solarium, używanie samoopalacza oraz balsamów brązujących.
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze.
 • Wyrywanie włosków pęsetą, woskiem lub depilatorem.
 • Przyjmowanie leków uspokajających, antydepresyjnych, ziół (np. dziurawca), beta-karotenu, antybiotyków (przez ostatnie dwa tygodnie poprzedzające zabieg), isotretinoiny (przez ostatnie sześć miesięcy).
 • Korzystanie z kosmetyków z retinolem, witaminą C.
 • Skłonność do blizn oraz przebarwień.
 • Choroby nowotworowe.
 • Łuszczyca, bielactwo.
 • Cukrzyca.
 • Zaburzenia hormonalne.
 • Choroby autoimmulogiczne.
 • Wykonywanie zabiegów złuszczających, kwasowych, laserowych w miejscu depilacji.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do depilacji laserowej

Przed zabiegiem depilacji laserowej musimy odbyć konsultację z kosmetologiem. Ważne by przyjść na nią ogolonym, a jedynie zostawić fragment włosków na obszarze 2 cm x 2 cm. Pozwoli to ocenić specjalistom skórę oraz włoski. Podczas konsultacji zostaną także wykluczone przeciwwskazania oraz omówiony sam zabieg.

Przed zabiegiem depilacji laserowej kosmetolog zarysowuje specjalną kredką obszar zabiegowy. Takie działanie daje nam pewność, że wybrana przez pacjenta partia ciała zostanie cała poddana zabiegowi. Następnie specjalista dobiera parametry urządzenia i zaczyna się zabieg. Za pomocą specjalnej głowicy emitującej światło usuwane są włoski. Kosmetolog przykłada ją fragment po fragmencie.

Zabieg depilacji laserowej LghtSheer Duet, tak jak wiele zabiegów medycznych i kosmetycznych, wymaga wykonania serii. Odstęp pomiędzy zabiegami powinien wynosić od 8 do 10 tygodni. Bardzo ważna jest tutaj regularność dla osiągnięcia lepszych efektów.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Pacjent na zabieg depilacji laserowej powinien przyjść ogolony maszynką (w miejscu zabiegowym). Włoski zalecamy ogolić w dniu zabiegu lub dzień wcześniej. Przed zabiegiem nie należy smarować skóry balsamem czy kremem. Ważne jest także by skóra nie była opalona (należy unikać opalania na obszarze zabiegowym przez miesiąc). Tak samo sytuacja wygląda z lekami światłouczulającymi oraz ziołami.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabieg depilacji wykonujemy w dedykowanym gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Depilacji Laserowej LightSheer Duet. Każdy z kosmetologów wykonujących zabieg także posiada stosowne szkolenia i umiejętności. To gwarantuje, że zabiegi przeprowadzane są w sposób w pełni kontrolowany, w odpowiednim czasie oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jakość

Laser LightSheer Duet uważany jest za najskuteczniejszy w depilacji laserowej. W Centrum DER-MED pracujemy na oryginalnym urządzeniu, które jest serwisowane w dedykowanej firmie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Po zabiegu depilacji laserowej może wystąpić podrażnienie (od razu lub z opóźnieniem) objawiające się zaczerwienieniem, pokrzywką czy obrzękiem. Jest to normalna i prawidłowa reakcja organizmu. Należy wtedy unikać drażnienia okolicy zabiegowej, peelingów, nagrzewania skóry, sauny czy gorących kąpieli, a także basenów. Nie wolno także przez okres miesiąca opalać depilowanego miejsca. Pełne zalecenia pozabiegowe przekaże kosmetolog po zabiegu.

Czy zabiegi depilacji laserowej można wykonywać latem?

Tak, należy jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Skórę należy chronić przed bezpośrednim promieniowaniem, stosować krem z wysokim filtrem SPF 50. Zabiegu nie wykonujemy na świeżej opaleniźnie.

Zawsze zalecamy skórę golić delikatnie przy użyciu pianki do golenia i nowej maszynki. Jeżeli jednak wystąpi lekkie zaczerwienienie, to nie wyklucza wykonania zabiegu depilacji laserowej.

Nie, różne partie charakteryzują się różnym kolorem i grubością włosa. Ilość powtórzeń zabiegu depilacji laserowej na poszczególnych partiach u jednej osoby może być różna.

Należy włoski golić maszynką zgodnie z potrzebami. Nie wolno używać depilatora, wosku czy pęsety.

Do momentu zniknięcia podrażnienia na skórze, jednak nie krócej niż 7 dni, nie wolno korzystać z basenów i sauny.

Cena Cena pakietu
OBSZAR XS
Górna warga Tzw. wąsik 99 Cena pojedynczego zabiegu. 84 zł/ 252 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
OBSZAR S
Baki U kobiety. 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Broda (bródka) 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Brodawki 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Dłonie 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Kark U kobiety. 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Linia życia 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Stopy 150 Cena pojedynczego zabiegu. 127 zł/ 382 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
OBSZAR M
Baki U mężczyzn 200 Cena pojedynczego zabiegu. 170 zł/ 510 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Bikini podstawowe U kobiet. 220 Cena pojedynczego zabiegu. 187 zł/ 561 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Broda wraz z żuchwą 220 Cena pojedynczego zabiegu. 187 zł/ 561 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Pachy 220 Cena pojedynczego zabiegu. 187 zł/ 561 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Przedramiona U kobiet. 220 Cena pojedynczego zabiegu. 187 zł/ 561 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Szyja 200 Cena pojedynczego zabiegu. 170 zł/ 510 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
OBSZAR L
Bikini pogłębione U kobiet. 290 Cena pojedynczego zabiegu. 246 zł/ 738 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Brzuch 290 Cena pojedynczego zabiegu. 246 zł/ 738 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Kark U mężczyzny. 250 Cena pojedynczego zabiegu. 212 zł/ 637 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Łydki 270 Cena pojedynczego zabiegu. 229 zł/ 688 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Plecy - górna lub dolna część 290 Cena pojedynczego zabiegu. 246 zł/ 739 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Pośladki 250 Cena pojedynczego zabiegu. 212 zł/ 638 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Przedramiona U mężczyzny. 290 Cena pojedynczego zabiegu. 246 zł/ 739 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Ramiona 250 Cena pojedynczego zabiegu. 212 zł/ 367 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
OBSZAR SPECJALNY
Bikini całkowite U kobiet. 380 Cena pojedynczego zabiegu. 323 zł/ 969 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Bikini Ekstra U kobiet. 490 Cena pojedynczego zabiegu. 416 zł/ 1249 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Tors 390 Cena pojedynczego zabiegu. 331 zł/ 993 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.
Uda 310 Cena pojedynczego zabiegu. 263 zł/ 789 Pojedynczy zabieg w pakiecie/Cena pakietu trzech zabiegów. Rabat 15%.

Opinie

Powiązane zabiegi

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2021 Centrum DER-MED Katowice