Centrum DER-MED Facebook Instagram

DERMAPEN™ 4 – mezoterapia mikroigłowa czyli regeneracja, naturalne odmładzanie skóry Katowice

DERMAPEN™ 4 – mezoterapia mikroigłowa czyli regeneracja, naturalne odmładzanie skóry Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna DERMAPEN 4 - niwelowanie blizn, zmarszczek i odmłodzenie Kosmetyka nowoczesna z wykorzystaniem urządzeń DERMAPEN™ 4 – mezoterapia mikroigłowa czyli regeneracja, naturalne odmładzanie skóry Katowice

Zabiegi medycyny regeneracyjnej pozwalają w naturalny sposób poprawić wygląd naszej skóry, odmłodzić ją, a także zniwelować niedoskonałości. Wśród wielu możliwości kosmetyki i medycyny regeneracyjnej na wyjątkową uwagę zasługuje DERMAPEN™ 4, który pokochały już tysiące pacjentów na całym świecie. Ty także poznaj możliwości tego australijskiego urządzenia by poprawić wygląd swojej skóry.

Gdybyśmy mieli w skrócie napisać czym jest DERMAPEN™ 4 to napisalibyśmy, że jest to precyzyjne mikronakłuwanie skóry, którego celem jest pobudzenie własnych tkanek do regeneracji. Dzięki temu stymulujemy produkcję kolagenu, fibroblastów oraz kwasu hialuronowego! To jednak nie wszystko. DERMAPEN™ 4 to nie tylko nakłuwanie. To także podawanie odpowiednio dobranych substancji w głąb skóry.

W Centrum DER-MED pracujemy na najnowszej dostępnej wersji DERMAPEN™ 4. Zapraszamy na zabiegi wykonywane przez doświadczonych i przeszkolonych specjalistów – lekarzy oraz kosmetologów.

Jesteśmy Autoryzowanym Gabinetem DERMAPEN™.

Poznaj szczegóły

Zabieg DERMAPEN™ 4 to w pełni spersonalizowany zabieg dla Ciebie, którego rezultaty Cię zaskoczą.
Jak działa DERMAPEN™ 4?
Opatentowana technologia pulsujących igieł zastosowana w DERMAPEN™ 4 jest najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą spośród wszystkich dostępnych tego typu. Specjalista dopasowuje długość igieł, a tym samym głębokość ich działania, indywidualnie do potrzeb pacjenta. Taka procedura znacząco podnosi bezpieczeństwo oraz zwiększa efekty zabiegu. DERMAPEN™ 4 jest jedynym urządzeniem, którego igły są w stanie wykonać 1920 nakłuć na sekundę.
Jednak DERMAPEN™ 4 to nie tylko nakłuwanie skóry i pobudzanie jej własnych tkanek do regeneracji. Zabieg DERMAPEN™ 4 pozwala dostarczyć naszej skórze substancje odżywcze oraz czynniki aktywne. W jaki sposób? Dzieje się tak dzięki stosowaniu oryginalnych i dedykowanych temu zabiegowi ampułek.
Stosowana podczas zabiegu ampułka dobierana jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Jej skład jest różny w zależności od problemu estetycznego jaki chcemy rozwiązać. Pulsujące igły DERMAPEN™ 4 sprawiają, że substancje wynikają na odpowiednią głębokość skóry działając wewnątrz, a nie tylko na zewnątrz.
W zależności od potrzeb pacjenta DERMAPEN™ 4 pozwoli zmniejszyć widoczność blizn np. potrądzikowych, spłycić zmarszczki, dogłębnie nawilżyć skórę i mocno ją wzmocnić.

Centrum DER-MED

Zalety

 • W Centrum DER-MED pracujemy na najnowszej i najskuteczniejszej wersji DERMAPEN™.
 • DERMAPEN™ 4 w naturalny sposób stymuluje produkcję kolagenu.
 • Zabieg posiada mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty działania.
 • DERMAPEN™ wykorzystuje naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.
 • Zabieg można wykonać u kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
 • Wysokie bezpieczeństwo zabiegu DERMAPEN™ 4 zostało potwierdzone w badaniach i opiniami pacjentów.
 • DERMAPEN™ łączy się z preparatami dobieranymi pod kątem konkretnego problemu dermatologicznego czy estetycznego.
 • Zabieg można łączyć z osoczem bogatopłytkowym.
 • W naszej klinice dostępna jest także oryginalna, dedykowana pielęgnacja pozabiegowa DERMAPEN obejmująca kremy do stosowania w domu.

Efekty

 • Naturalne odmłodzenie skóry.
 • Zwiększenie gęstości skóry.
 • Zniwelowanie lub widoczne spłycenie zmarszczek.
 • Zwiększenie elastyczności i napięcia skóry.
 • Dogłębne odżywienie skóry w głębszych jej warstwach.
 • Zmniejszenie widoczności porów.
 • Poprawa i wyrównanie kolorytu skóry.
 • Dogłębne nawilżenie twarzy.
 • Remodeling leczonych tkanek.

Wskazania

 • Skóra pozbawiona witalności.
 • Skóra wiotka, mało napięta.
 • Starzenie się skóry, zmarszczki.
 • Blizny potrądzikowe.

Główne przeciwwskazania

 • Uszkodzenie skóry, obrzęk, opuchlizna, infekcja w miejscu zabiegowym.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze.
 • Choroby wirusowe, bakteryjne, grzybicze. Zażywanie antybiotyków, leków rozrzedzających krew.
 • Świeża opalenizna.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja ze specjalistą

Zabieg DERMAPEN™ 4 poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą. Szczegółowy wywiad z pacjentem pozwala poznać problem pacjenta oraz zakwalifikować go do zabiegu. To także idealny moment by pacjent mógł zadać wszelkie nurtujące go pytania.

To pierwszy z etapów. Zabieg DERMAPEN™ 4 wykonujemy na dokładnie oczyszczonej i zdezynfekowanej skórze w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

By jak najbardziej podnieść komfort zabiegów nasi lekarze aplikuję znieczulenie miejscowe na obszar zabiegowy. Dzięki niemu zabieg DERMAPEN™ 4 nie jest bolesny.

Po indywidualnym ustaleniu parametrów działania DERMAPEN™ 4, doborze ampułki specjalista przystępuje do zabiegu precyzyjnie opracowując obszar zabiegowy. Wiele pacjentów podczas jednej wizyty decyduje się na zabieg DERMAPEN™ 4 na więcej niż jednej powierzchni.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi z użyciem DERMAPEN™ nie wymagają specjalnych przygotowań. Przed samym zabiegiem lekarz lub kosmetolog dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę oraz nakłada maść znieczulającą by maksymalnie podnieść komfort zabiegu. Następnie zostaje wykonany zabieg.

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet zabiegowy w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Centrum DER-MED zabieg DERMAPEN™ wykonują doświadczeni przeszkoleni lekarze oraz kosmetolodzy. Ich znajomość anatomii, budowy skóry znacząco wpływa na bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Jakość

W Centrum DER-MED pracujemy na najnowszym i oryginalnym urządzeniu DERMAPEN™ 4. Jesteśmy Autoryzowanym Gabinetem DERMAPEN™ 4. Zabieg wykonuję odpowiednio przeszkoleni lekarze oraz kosmetolodzy.

Jakość

Jakość

Jak skóra będzie wyglądała bezpośrednio po zabiegu DERMAPEN™?

Po zakończonym i prawidłowo wykonanym zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Jest to jak najbardziej pożądana reakcja.

Zabieg DERMAPEN wykonujemy w serii - wtedy daje najlepsze efekty. Przeważnie wykonujemy 3-6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych. Dokładny plan zabiegowy opisze lekarz podczas konsultacji.

Nie, nie jest bolesny ponieważ do jego wykonania możemy zastosować znieczulenie miejscowe na prośbę pacjenta.

Tatuaż w miejscu zabiegowym jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z użyciem DERMAPEN 4. Z resztą nie tylko do DERMAPEN 4. Jest wiele zabiegów, których nie wykonuje się na powierzchni skóry pokrytej tatuażem.

Zabieg DERMAPEN 4 w Centrum DER-MED wykonują lekarze oraz kosmetolodzy. Każdy z nich posiada odpowiednie przeszkolenie oraz wiedzę, która pozwala bezpiecznie wykonać ten zabieg.

Efekty po DERMAPEN 4 widoczne są już po pierwszym zabiegu. Należy jednak dać skórze czas na regenerację oraz przebudowę.

Cena
DERMAPEN™ 4 na twarz 690 W cenie znieczulenie miejscowe do zabiegu.
DERMAPEN™ 4 na szyję 690 W cenie znieczulenie miejscowe do zabiegu.
DERMAPEN™ 4 na dekolcie 690 W cenie znieczulenie miejscowe do zabiegu.
Dwie partie DERMAPEN™ na jednej wizycie 1380 990
Trzy partie DERMAPEN™ na jednej wizycie Pakiet obejmuje zabieg na twarzy, szyi, dekolcie podczas jednej wizyty. 2070 1490
DERMAPEN™ 4 + dedykowany peeling Uber Peel Pro na twarz 890
DERMAPEN™ 4 + dedykowany peeling TCA na twarz 990

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice