Centrum DER-MED Facebook Instagram

Endermologia LPG Alliance oraz Integral- ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Endermologia LPG Alliance oraz Integral- ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Bezinwazyjne modelowanie sylwetki Endermologia LPG Alliance oraz Integral- ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Czy istnieje zabieg, który jest przyjemny w odczuciu (niektórzy nawet twierdzą, że ich relaksuje), a jednocześnie skutecznie modeluje sylwetkę? Tak! Poznaj kultową już Endermologię LPG. To urządzenie pokochały miliony ludzi na całym świecie. W Centrum DER-MED posiadamy aż dwa modele – Allinace oraz Integral by dać Ci jeszcze większy wybór w sposobie dbania o swoje ciało. Na wstępie chcemy także podkreślić, że Endermologie LPG są doskonałym uzupełnieniem innych zabiegów modelujących takich jak: liposukcja wodna oraz wymrażanie tkanki tłuszczowej CoolTech.  Endermologie LPG jest także bardzo często zabiegiem w terapiach łączonych z falą uderzenową STORZ Medical. Taka terapia jest doskonałą opcją na uporczywy cellulit.

Na czym polega fenomen Endermologii oraz którą wybrać? Przeczytaj poniższy opis i poznaj zalety nieinwazyjnego zabiegu Endermologie.

Poznaj szczegóły

Zabiegi Endermologie zyskały już miano kultowych jeżeli chodzi o modelowanie sylwetki. Z czego wynika ich popularność na całym świecie?
Powodów jest kilka. Najważniejszym są harmonijne i stopniowo pojawiające się efekty - wyszczuplenie sylwetki, poprawa wyglądu skóry, usunięcie cellulitu. Jednak nie bez znaczenia jest także forma zabiegów, która przypomina masaż - nie za pomocą dłoni, a specjalnej głowicy. Dzięki wbudowanym rolkom masuje ona skórę z odpowiednią dla danego programu siłą (program dobierany jest do potrzeb sylwetki danej pacjentki). Siła ta oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną. Dzięki temu organizm zostaje pobudzony do samodzielnego usuwania "zapasów tłuszczów". Jednak wyszczuplanie to niejedyny efekt regularnych zabiegów. Podczas zabiegu Endermologie dochodzi także do pobudzenia fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu. Efektem tego jest jędrna i gładka skóra.
Warto tutaj zwrócić uwagę, że by uzyskać efekty należy przestrzegać regularności zabiegów.
Jak wspomnieliśmy powyżej Endermologie LPG jest także doskonałym zabiegiem przed liposukcją wodną Body Jet. Wykonywana przed planowaną liposukcją - ułatwi odessanie niechcianej tkanki tłuszczowej. Dlaczego? Mechaniczny masaż Endermologie rozluźnia tkankę, którą chirurg w trakcie liposukcji będzie usuwał. Takie przygotowanie ciała zwiększa efekty. Na efekty wpłynie także wykonanie serii Endermologie LPG po liposukcji. Co tutaj da nam ten zabieg? Pozwoli zminimalizować ryzyko nierównego rozłożenia tkanki tłuszczowej na obszarze zabiegowym i sąsiedniej partii ciała.

Czym różni się Endermologie Alliance od Integral?
Obydwa urządzenia działają dzięki naturalnej mechano-stymulacji. Istnieją jednak różnice pomiędzy nimi. Oto główne z nich:
- Alliance pozwala nam uzyskać efekty szybciej,
- Integral jest idealny do osób, które lubią czuć zabieg, czuć, że coś się dzieje na skórze,
- Alliance pozwala na tworzenie spersonalizowanych programów modelowania. Możemy skupić się na kliku obszarach lub np. samych udach,
- Alliance będzie także bardziej odpowiedni dla skóry naczyniowej.
Pamiętajcie, że w wyborze odpowiedniego urządzenia i zabiegu zawsze pomoże Wam przeszkolony kosmetolog.

Co jeszcze warto wiedzieć o Endermologie?

O zabiegach Endermologie należy także pamiętać jeżeli decydujemy się na wykonanie liposukcji wodnej Body Jet (odsysanie miejscowej tkanki tłuszczowej). Warto wykonać je przed zabiegiem (by rozluźnić tkankę tłuszczową i w ten sposób lepiej przygotować do usunięcia) oraz po zabiegu. Co nam daje Endermologie LPG po liposukcji wodnej Body Jet? Po procedurze odessania niechcianej tkanki tłuszczowej Endermologie LPG pozwoli zminimalizować ryzyko nierówności na obszarze zabiegowym.

Czas trwania jednego zabiegu

Zależy od programu.

Zalecana ilość zabiegów

Seria zabiegów wykonywana 2-3 razy w tygodniu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Endermologia LPG Alliance oraz Integral- ujędrnianie ciała, usuwanie cellulitu Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Zabieg uważany jest za bardzo bezpieczny i nieinwazyjny.
 • Regularny masaż Endermologie pozwala odpocząć.
 • Niedługi czas trwania pojedynczego zabiegu pozwala na wykonanie Endermologie pomiędzy codziennymi obowiązkami.
 • Możliwość stworzenia indywidualnego programu modelowania w Endermologie Alliance.
 • Zabieg wykonujemy w ochronnym kombinezonie by nie podrażnić skóry podczas zabiegu.

Efekty

 • Wymodelowanie ciała.
 • Usunięcie lub zmniejszenie cellulitu.
 • Poprawienie jakości oraz wygładzenie skóry.
 • Lepsze samopoczucie, uczucie lekkości.
 • Pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu.
 • Pobudzenie metabolizmu komórek w naturalny sposób.

Wskazania

 • Tkanka tłuszczowa zlokalizowana np. w okolicy ud, ramion.
 • Mało jędrna skóra.
 • Cellulit na udach, pośladkach.
 • Uczucie ciężkości nóg.
 • Zatrzymanie wody w organizmie.
 • Nierówna struktura skóry.
 • Obrzęki nóg.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża (po 16 tygodniu możliwe jest wykonanie drenażu nóg).
 • Okres karmienia piersią.
 • Infekcje, wysypki, stany zapalne w organizmie.
 • Choroby nowotworowe.
 • W przypadku zabieg na brzuchu przepuklina lub rozejście mięśni prostych.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja do zabiegu Endermologie

Konsultacja z kosmetologiem jest niezbędna do rozpoczęcia serii zabiegów Endermologie LPG. Specjalista określa problem pacjenta, zaleca ilość zabiegów oraz przedstawia plan działania. Endermologie jest zabiegiem, który można efektywnie połączyć z innymi zabiegami modelującymi sylwetkę tworząc plan działania dopasowany do potrzeb konkretnego pacjenta.

Przed wykonaniem zabiegu Endermologie pacjenta zakłada specjalny kostium, kombinezon. Przypomina on swoim wyglądem bieliznę modelującą - mocno przylega do ciała. Następnie pacjenta kładzie się na łóżku dedykowanemu Endermologie i rozpoczyna się zabieg. Kosmetolog opracowuje całe ciało specjalną głowicą, partia po partii. Zabieg wykonywany jest z określoną mocą, którą zwiększa się wraz z kolejnymi zabiegami.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Endermologia nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak pamiętać by za każdym razem mieć ze sobą kostium ochronny niezbędny do wykonania zabiegu.

Miejsce wykonywania zabiegu

Endermologię wykonujemy w dedykowanym gabinecie w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Masaż podciśnieniowy Endermologie wykonywany w Centrum DER-MED odznacza się 100% bezpieczeństwem. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany i doświadczony kosmetolog, a podczas masażu pacjent zakłada specjalny kombinezon, chroniący ciało przed bezpośrednim kontaktem z urządzeniem, a także siłą nacisku.

Jakość

Endermologia LPG jest bardzo skuteczna. Poza zamierzonym ujędrnieniem czy wymodelowaniem sylwetki, procedura zabiegowa pozwala się zrelaksować i sprawić, że wygląda się lepiej, zdrowiej i młodziej.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Zabieg jest przyjemny i pozwala się zrelaksować. W Centrum DER-MED dbamy, aby od momentu oczekiwania na wizytę, aż do jej zakończenia, pobyt w naszym centrum przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, dającej poczucie poufności, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Ile zabiegów Endermologii muszę wykonać?

Zaleca się wykonania serii zabiegów (10), a następnie wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Dużo pacjentów decyduje się także na wykonanie podwójnej serii dla jeszcze lepszych efektów.

Kosmetolog podpowie jak najlepiej wykonać masaż Endermologie by osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

Tak, kostium jest obowiązkowym elementem zabiegu Endermologii ponieważ chroni skórę przed zbyt mocnym zassaniem.

Zabieg przypominający najlepiej wykonać raz w miesiącu. Pozwoli to cieszyć się efektami serii przez długi czas.

Obydwa rodzaje Endermologii są bardzo skuteczne. My zalecamy Endermologie Alliance gdy pacjent chce zobaczyć efekty szybciej i ma zdecydowanie wiotszą skórę. Tak samo jest z tendencją do pękających naczynek - tutaj także Alliance będzie lepszy.

W przypadku brzucha pociązowego, który charakteryzuje się dużą wiotkością, zalecamy zabieg Endermologii Alliance połączony z falą radiową NuEra. Takie połączenie pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Cena Cena pakietu
Zabieg Endermologie Alliance 250  2190 Pakiet 10 zabiegów. Kostium w prezencie.
Zabieg Endermologie Alliance wydłużony 350
Zabieg Endermologie Alliance PREMIUM Obejmuje zabieg na ciało 60 min. oraz specjalny zabieg na biust lub twarz. 400
Zabieg Endermologie Alliance 250 1430 6 zabiegów
Zabieg Endermologie Integral 150 1250 Pakiet obejmuje 10 zabiegów.
Endermologia LPG po zabiegu liposukcji wodnej Body Jet 1250 Pakiet obejmuje 10 zabiegów. Cena dla pacjentów, którzy wykonali liposukcję w Centrum DER-MED. Można wykupić dwa pakiety w promocyjnej cenie. Pakiety należy wykorzystać po zabiegu liposukcji, w możliwie najkrótszym czasie by osiągnąć najlepsze efekty.
Kostium 100 Kostium jest wielokrotnego użytku, można go prać w pralce.

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice