Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Zabieg w kategoriach:

Chirurgia estetyczna i plastyczna Dermatologia i dermatochirurgia Konsultacje z chirurgiem i chirurgiem plastycznym Katowice

Dobra diagnostyka oraz rozpoznanie potrzeb pacjenta jest podstawą skutecznej terapii i leczenia. Zasada ta dotyczy każdej dziedziny medycyny czy kosmetologii. Dlaczego? Ponieważ najbardziej skuteczny zabieg jeżeli jest źle dobrany nie da efektów lub wręcz przeciwnie – może nam zaszkodzić.

W Centrum DER-MED wykonujemy zabiegi chirurgiczne oraz z zakresu chirurgii plastycznej. W zależności od rodzaju zabiegu, pacjent odbywa konsultację kwalifikującą z chirurgiem lub chirurgiem plastycznym. Jej celem jest zdiagnozowanie problemu pacjenta oraz wskazanie najodpowiedniejszej metody do jego rozwiązania. Nasi chirurdzy dzięki dużemu doświadczeniu (codzienna praca w szpitalach oraz placówkach medycznych) oraz wiedzy precyzyjnie wykonają podstawowe zabiegi chirurgiczne, jak usunięcie zmiany, oraz zabiegi chirurgii plastycznej.

 

 

Czas trwania jednego zabiegu

15 min - 30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Zależne od schorzenia.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Centrum DER-MED

Wskazania

  • Zmiany skórne na twarzy i ciele.
  • Pieprzyki na twarzy i ciele.
  • Żylaki na nogach.
  • Odstające małżowiny uszne.
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
  • Opadające powieki górne.
  • Worki pod oczami, przepukliny tłuszczowe.
  • Wiotka skóra na brzuchu np. po ciąży.
  • Modelowanie ciała i twarzy własną tkanką tłuszczową.
Centrum DER-MED
Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Do konsultacji z lekarzem chirurgiem nie trzeba się przygotowywać. Ważne jednak by podczas rozmowy szczerze odpowiadać na pytanie i podać jak najwięcej informacji o przyjmowanych lekach czy wykonywanych wcześniej zabiegach. Warto także wykorzystać ten czas na zapytanie chirurga o nurtujące kwestie oraz omówienie oczekiwanych efektów.

Miejsce wykonywania zabiegu

Gabinet chirurgiczny w Katowicach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Konsultację oraz później zabieg wykonuje doświadczony lekarz, chirurg lub chirurg plastyczny. Jego wiedza, umiejętności pozwalają na skuteczną diagnostykę, która jest podstawą leczenia oraz ustalenia planu działania w zakresie zabiegów estetycznych i z zakresu chirurgii plastycznej.

Jakość

Centrum DER-MED jest na rynku od 1999 r. Od samego początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość usług, w tym także konsultacji.

Jakość

Jakość

Czy mogę usunąć zmianę na konsultacji?

Tak, jest taka możliwość. Prosimy jednak by podczas umawiania terminu przekazali Państwo naszej recepcji takiej informację.

Nie, dopiero w trakcie trwania konsultacji chirurg zleci obowiązkowe badania z krwi. Rodzaj badań zależny jest od tego jaki zabieg został zaplanowany.

Cena
Konsultacja chirurgiczna połączona z zabiegiem Dotyczy usunięcia zmiany skórnej. Usługa bezpłatna
Konsultacja chirurgiczna 200
Konsultacja z chirurgiem plastycznym 250

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice