Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje do zabiegów laserowych Katowice

Konsultacje do zabiegów laserowych Katowice

Zabieg w kategoriach:

Zabiegi laserowe Konsultacje do zabiegów laserowych Katowice

Laseroterapia to nowoczesna metoda terapeutyczna pozwalająca poradzić sobie z wieloma różnymi schorzeniami. Wiązka światła o określonej częstotliwości wykorzystywana jest z powodzeniem w zabiegach medycznych i kosmetologicznych już od bardzo dawna. Coraz nowsze technologie i coraz bardziej zaawansowane urządzenia gwarantują doskonałe efekty uzyskane w sposób jak najmniej inwazyjny. W Centrum DER-MED metodę laseroterapii wykorzystujemy w zabiegach z zakresu kosmetologii, dermatologii, chirurgii i ginekologii estetycznej. Jednak podstawą do ich wykonania jest konsultacja ze specjalistą.

Poznaj szczegóły

Na laseroterapię może skierować lekarz lub kosmetolog. Podczas wizyty oceniany jest problem pacjenta i na tej podstawie zostaje dobrana określona metoda terapeutyczna. Przed wykonaniem laseroterapii konieczne jest wykluczenie wszelkich możliwych przeciwwskazań, dlatego podczas wywiadu lekarskiego tak ważna jest szczerość i dokładność. Poufności i dyskrecji sprzyja atmosfera, jaka panuje w gabinetach Centrum DER-MED. Jasne, przestronne wnętrza, nowocześnie wyposażone i dostosowane do potrzeb pacjenta stwarzają poczucie bezpieczeństwa i intymności, dzięki czemu sprzyjają rozmowie ze specjalistą.

Centrum DER-MED

Zalety

  • Możliwość skonsultowanie się ze specjalistą laseroterapii - lekarzem lub kosmetologiem.

Efekty

  • Wybranie najskuteczniejszej metody poprawy wyglądu skóry.
  • Opracowanie planu zabiegowego.

Wskazania

  • Naczynka i pajączki na twarzy i ciele.
  • Przebarwienia, plamy, rozstępy i blizny.
  • Starzenie się skóry.
  • Niechciane owłosienie na twarzy i ciele.
  • Rumień.
Centrum DER-MED
Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Do konsultacji do zabiegów laserowych nie trzeba się przygotowywać. Warto jednak przypomnieć sobie zażywane leki.

Miejsce wykonywania zabiegu

Konsultacje odbywają się w komfortowych gabinetach.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Jakie problemy można rozwiązać laserowo?

W Centrum DER-MED pracujemy na różnych rodzajach i markach laserów. Nasze doświadczenie pozwala nam na korzystanie z najlepszych rozwiązań laseroterapii. Możemy laserowo zamknąć naczynka, usunąć niechciane owłosienie, usunąć blizny, przebarwienia czy widocznie odmłodzić skórę.

Cena
Konsultacja do zabiegów laserowych wykonywanych przez lekarza Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Dotyczy: zamykania naczynek, leczenia rumienia, odmładzania twarzy oraz usuwania przebarwień laserem Alma Harmony XL PRO, usuwania zmian skórnych laserem. Usługa bezpłatna
Konsultacja do zabiegów laserowych wykonywanych przez lekarza Dotyczy zabiegów wykonywanych laserem ablacyjnym oraz samodzielnych konsultacji. 200
Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice