Centrum DER-MED Facebook Instagram

Konsultacje z linergistką Katowice

Konsultacje z linergistką Katowice

Zabieg w kategoriach:

Makijaż permanentny Konsultacje z linergistką Katowice

Makijaż trwały pomimo, że jest bardzo popularny od wielu lat budzi jeszcze sporo emocji. Jest to w dużej mierze spowodowane tym, że nie każda osoba podejmująca się wykonania makijażu potrafi to zrobić w sposób estetyczny, ładny i zgodnie ze sztuką.

Linergistka to zawód, który wymaga odpowiednich predyspozycji – między innymi zdolności manualnych i poczucia estetyki, ale też umiejętności rozmowy i poznania pacjentki, jej oczekiwań, stylu życia. Linergistka nie zajmuje się bowiem robieniem zwykłego makijażu dziennego. Zajmuje się tworzeniem makijażu trwałego, który musi być idealny bo jest z nami 24 godziny na dobę. Dlatego tak ważny jest dobór odcienia barwnika, który przesądza o rezultacie zabiegu, a także kształt brwi czy grubość kreseczki. Makijaż ma być dopełnieniem urody, jej podkreśleniem, a nie elementem zupełnie nie pasującym do twarzy, osobowości, wyglądu.

Dlatego jeżeli od dłuższego zastanawiasz się na makijażem trwałym, ale nadal masz wątpliwości konsultacja z linergistką jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj szczegóły

Celem konsultacji z linergistką jest dokładne poznanie zalet makijażu, ale przede wszystkim dobranie makijażu odpowiedniego dla nas.
Linergistka doradzi, podpowie co podkreślić w naszej twarzy by dodać jej charakteru, by była bardziej wyrazista. Jednym osobom będą pasowały szersze brwi o ciemniejszym kolorze, do innej twarzy lepiej będzie pasowała cieniutka, bardzo delikatna kreska na powiece. Tak samo jest z kolorem ust. Jedne Pani będą wyglądały pięknie w czerwieni, inne w różu, a inne w nude.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jedna.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Konsultacje z linergistką Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Poznanie zalet makijażu trwałego.
  • Dobranie koloru brwi czy ust w zgodzie z urodą pacjentki oraz panującymi trendami.
  • Wykluczenie przeciwwskazań.
  • Umówienie przebiegu wykonania makijażu trwałego.

Wskazania

  • Chęć wykonania makijażu trwałego brwi, oka, ust.
  • Chęć podkreślenia swojej urody.
  • Chęć poznania zalet makijażu trwałego.
Centrum DER-MED

Miejsce wykonywania zabiegu

Konsultacja z linergistką odbywa się z komfortowym gabinecie, w którym można zobaczyć przykładowe kolory barwników wykorzystywane w makijażu trwałym.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

W jaki sposób mogę się umówić na konsultację z linergistką?

Można to zrobić telefonicznie pod nr telefonu 32 2010265 lub osobiście w naszym centrum. Konsultację można także umówić on-line poprzez portal moment.pl.

Nie, konsultacja jest dobrowolna i nie wiąże się z obowiązkiem wykonania zabiegu.

Oczywiście. Nasza linergistka nie tylko potrafi wykonać makijaż, ale i świetnie doradzi co do kształtu i koloru makijażu by efekt był jak najładniejszy,

Cena
Konsultacja z linergistką Usługa bezpłatna

Opinie

Umów
wizytę
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice