Centrum DER-MED Facebook Instagram

Powiększanie penisa Katowice

Powiększanie penisa Katowice

Wielu mężczyznom nie odpowiada wielkość swojego członka. Powoduje to kompleksy, niezadowolenie z własnego ciała, ale także przekłada się na sferę intymną oraz satysfakcję seksualną.

Obecnie jedną z najskuteczniejszych oraz bezpiecznych metod powiększania członka jest lipofilling penisa. Metoda ta wykorzystuje własną tkanką tłuszczową  jako wypełniacz. Powoduje to, że transfer nie jest obciążony ryzykiem odrzucenia czy alergii, a efekty utrzymują się przez to dłużej. W Centrum DER-MED zabieg wykonuje chirurg plastyczny w znieczuleniu miejscowym. Dzięki zastosowaniu takiej procedury powiększanie penisa można wykonać dyskretnie w ciągu dnia. Po zabiegu pacjent udaje się do domu, nie jest wymagana hospitalizacja. Zapraszamy na konsultacje i na zabiegi do Centrum DER-MED Katowice.

Poznaj szczegóły

Od kilku lat, w celu powiększenia członka stosowany jest zabieg z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej. Tkanka jest bezpieczna oraz kompatybilna z organizmem pacjenta. Dlaczego? Nasz własny tłuszcz jest materiałem całkowicie naturalnym co minimalizuje ryzyko powikłań, alergii oraz odrzucenia. Co najważniejsze, efekty powiększania penisa właśnie tą metodą są naprawdę widoczne i dają satysfakcje mężczyznom.

Jak w skrócie wygląda zabieg?
Chirurg pobiera tkankę najczęściej z okolicy ud czy brzucha. Pobranie wykonuje się specjalną kaniulą, którą wykorzystujemy do zabiegów tego typu. Następnie chirurg poddaje tkankę określonym procesom w celu uzyskania materiału do lipofillingu. W ostatnim kroku chirurg ostrzykuje penisa przygotowanym materiałem w określonych miejscach by uzyskać jak najlepszy efekt powiększenia. Cały zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Powiększanie penisa Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Naturalna metoda powiększenia prącia.
  • Brak ryzyka alergii czy odrzucenia wypełnienia.

Efekty

  • Widoczne powiększenie penisa.
  • Zwiększenie satysfakcji seksualnej.
  • Poprawa samooceny.

Wskazania

  • Brak zadowolenia z rozmiaru członka.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja kwalifikacyjna

Zabieg powiększenia penisa własną tkankę tłuszczową poprzedza specjalistyczna konsultacja z chirurgiem plastycznym. W trakcie jej trwania lekarz zakwalifikuje pacjenta do zabiegu oraz zleci potrzebne badania. Jest to także okazja by pacjent mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Zabieg powiększenie penisa rozpoczyna się od pobrania tkanki tłuszczowej z ustalonego miejsca, w którym występuje w nadmiarze. Chirurg pobiera tkankę z najczęściej z ud czy brzucha. Pobranie wykonujemy w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnej kaniuli, tak samo jak cały zabieg. Następnie tkanka tłuszczowa poddawana jest specjalnym procesom, dzięki którym będzie można wykorzystać ją do powiększenia prącia. Ostatni krok to podanie przez chirurga uzyskanego materiału. Zabieg powiększenie także odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura odbywa się na jednej wizycie.

Kontrola po zabiegu odbywa się w terminie wyznaczonym przez lekarza wykonującego zabieg. Ma na celu ocenie efektów zabiegu oraz sprawdzenie procesu gojenia się. Konsultacja kontrolna jest wliczona w cenę zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Wszelkich informacji odnośnie przygotowania się do zabiegu oraz przebiegu zabiegu udzieli chirurg w trakcie konsultacji kwalifikującej. Do większości zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zlecamy badania krwi by jeszcze bardziej podnieść bezpieczeństwo całej procedury.

Miejsce wykonywania zabiegu

Specjalistyczny gabinet zabiegowy

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem zabiegu czuwa doświadczony chirurg plastyczny. Wszelkie wymagane narzędzia są sterylne, a zabieg wykonywany jest wg ściśle określonych procedur.

Skąd pobierana jest tkanka tłuszczowa?

Chirurg pobiera tkankę tłuszczową z miejsca, w którym jest ona nagromadzona w nadmiarze. Bardzo często panowie decydują się na pobranie z okolicy brzucha, boczków czy ud.

Nie, zabieg jest mało inwazyjny. Wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Do zabiegu pacjent udaje się do domu.

Cena
Konsultacja do zabiegu powiększania prącia 250
Zabieg powiększania prącia od 7500 W cenie koszt konsultacji kontrolnej.
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice