Centrum DER-MED Facebook Instagram

Przekłuwanie uszu Katowice

Przekłuwanie uszu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Kosmetyka pielęgnacyjna Przekłuwanie uszu Katowice

Kolczyki są marzeniem nie jednej młodej damy. Połyskujące, kolorowe dodają uroku także dorosłym. W Centrum DER-MED do przekłucia uszu używamy kolczyków medycznych, hipoalergicznych, z zerową (0%) zawartością niklu znanej marki Blomdahl. Dla jeszcze większej sterylności zabiegu, kolczyk i ich zatyczka przed założeniem umieszczone są w sterylnej kasecie. Co ważne zwłaszcza dla dzieci, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu nasz kosmetolog przebija dwie dziurki jednocześnie przez co zabieg jest mniej stresujący dla młodych klientek. W Centrum DER-MED przekłuwamy uszy od 6 miesiąca.

Poznaj szczegóły

Piękne, połyskujące kolczyki u dorosłej kobiety, kolorowe u dziewczynki to niewątpliwie uroczy dodatek. Jednak by móc założyć ten rodzaj biżuterii trzeba mieć dziurki. Coraz częściej na przebicie uszu decydują się nie tylko małe dziewczynki, ale i dorosłe kobiety, które nigdy nie miały kolczyków lub zarosłym im dziurki wraz z wiekiem. Dzięki metodzie Blomdhal wystarczy chwila by cieszyć się kolczykami. By dziurki ładnie się wygoiły należy w kolczykach chodzić przez ok 6-8 tyg. Dopiero po tym okresie można zmienić na swoje.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Sterylne, w 100% antyalergiczne kolczyki marki Blomdahl.
  • Przebicie dwóch uszu jednocześnie.
  • Przeszkolony kosmetolog, który potrafi pracować z dziećmi.

Efekty

  • Przekłucie uszu.
Centrum DER-MED
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Centrum DER-MED przekłuwamy uszy dzieciom od czwartego roku życia. Niezmiennie wykorzystujemy do tego sterylne i w 100 proc. hypoalergiczne kolczyki Blomdhal.

Czy mogę mieć własnie kolczyki do przebicia uszu?

Nie, uszy przekłuwamy tylko kolczykami sterylnymi, które posiadamy w gabinecie. Zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu i higienę, a minimalizuje ryzyko zakażeń.

Jeżeli uszy zostały przekłute w sposób prawidłowy, a kolczyki oraz pistolet są sterylne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest nikłe. W Centrum DER-MED przekuwamy uszy metodą Blomdhal. Kolczyki są wykonane z plastyku medycznego oraz umieszczone w sterylnej kasecie.

Bardzo dobrze jest pryskać miejsce przekłucia octaniseptem przez kilka dni. Zapewni to czystość i przyspieszy gojenie się.

Cena
Przekłucie uszu. 200 zł
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2022 Centrum DER-MED Katowice