Centrum DER-MED Facebook Instagram

Przekłuwanie uszu Katowice

Przekłuwanie uszu Katowice

Zabieg w kategoriach:

Kosmetyka pielęgnacyjna Przekłuwanie uszu Katowice

Kolczyki są marzeniem nie jednej młodej damy. Połyskujące, kolorowe dodają uroku także dorosłym. W Centrum DER-MED do przekłucia uszu używamy kolczyków hipoalergicznych, wykonanych ze stali chirurgicznej znanej marki STUDEX System 75. Dla jeszcze większej sterylności zabiegu, kolczyk i ich zatyczka przed założeniem przechowywane są w sterylnej kasecie. Co ważne, zwłaszcza dla dzieci, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu nasz kosmetolog przebija dwie dziurki jednocześnie przez co zabieg jest mniej stresujący dla młodych klientek. W Centrum DER-MED przekłuwamy uszy od 2. roku życia.

Poznaj szczegóły

Piękne, połyskujące kolczyki u dorosłej kobiety, kolorowe u dziewczynki, to niewątpliwie uroczy dodatek. Stosowany przez nas STUDEX System 75 zapewnia łagodne i gładkie przekłucie ucha. Wykorzystana w kolczyku igła jest niezwykle cienka i nie powoduje mikropęknić tkanki. Dodatkowo STUDEX System 75 jest tak cichy, że dziecko nie przestraszy się wykonywanego zabiegu.

By dziurki się wygoiły należy w kolczykach chodzić przez ok 6-8 tyg. Dopiero po tym okresie można zmienić na swoje.

Czas trwania jednego zabiegu

30 min.

Zalecana ilość zabiegów

Jeden.

Miejsce wykonywania zabiegu

Katowice

Zabieg polecany na obszary

Centrum DER-MED

Zalety

  • Sterylne, w 100% antyalergiczne kolczyki marki STUDEX System 75.
  • Przebicie dwóch uszu jednocześnie.
  • Przeszkolony kosmetolog, który potrafi pracować z dziećmi.

Efekty

  • Przekłucie uszu.
Centrum DER-MED
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W Centrum DER-MED przekłuwamy uszy dzieciom od szóstego miesiąca. Niezmiennie wykorzystujemy do tego sterylne i w 100 proc. hypoalergiczne kolczyki STUDEX System 75.

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Właściwa odległość pomiędzy kolczykiem, a zapięciem powoduje, że proces gojenie przebiega szybko.

Czy mogę mieć własnie kolczyki do przebicia uszu?

Nie, uszy przekłuwamy tylko kolczykami sterylnymi, które posiadamy w gabinecie. Zwiększa to bezpieczeństwo zabiegu i higienę, a minimalizuje ryzyko zakażeń.

Jeżeli uszy zostały przekłute w sposób prawidłowy, a kolczyki oraz pistolet są sterylne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest nikłe. W Centrum DER-MED przekuwamy uszy metodą STUDEX System 75. Kolczyki są umieszczone w sterylnej kasecie.

Bardzo dobrze jest pryskać miejsce przekłucia Octaniseptem przez kilka dni. Zapewni to czystość i przyspieszy gojenie się. Należy także delikatnie kręcić kolczykiem w dziurce. Kolczyków nie można wyjmować przez 6-8 tyg.

Cena
Przekłucie uszu. 200
Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice