Centrum DER-MED Facebook Instagram

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Zabieg w kategoriach:

Medycyna estetyczna Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Nie ma jednego uniwersalnego „leku” na starzenie się skóry i organizmu. Są za to zabiegi medycyny estetycznej, które skutecznie potrafią opóźniać proces starzenia się skóry oraz niwelować jego widoczne oznaki. W zależności od potrzeb konkretnego pacjenta lekarz dobiera je tak by osiągnąć najlepszy, ale naturalny efekt.  Jednym z zabiegów bardzo lubianych zarówno przez pacjentów oraz lekarzy są stymulatory tkankowe. Dlaczego? Dowiesz się z tego wpisu.

Poznaj szczegóły

Kondycja skóry - to na nią powinniśmy zwrócić uwagę chcąc  odmłodzić naszą twarz od "wewnątrz". Utrata gęstości, wiotkość czy zaburzony owal twarzy potrafią skuteczniej dodać nam więcej lat niż kilka drobnych zmarszczek. Biostymulacja jest działaniem pobudzającym nasz kolagen. Co to da naszej skórze? Co zmieni się w naszym wyglądzie?

Celem biostymulacji i stymulatorów tkankowych jest pobudzenie naszych tkanek do regeneracji oraz odbudowy. Jak dokładnie działają? Zawarte w nich substancje aktywne (różne w różnych preparatach) "wymuszają" zwiększenie produkcji kolagenu i fibryny, które są naturalnymi budulcami naszej skóry. Biostymulacja daje skórze mocne odżywienie, regenerację, a tym samym dogłębnie ją odmładza.

Najczęściej stosowane preparaty to:

Linerase - innowacyjna terapia kolagenowa nowej generacji.
Ellanse - wypełniacz, który jednocześnie pobudza wzrost kolagenu.
Sunekos - to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów, które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej.

Stymulatory tkankowe – wewnętrzne odmładzanie skóry i usuwanie zmarszczek Katowice

Centrum DER-MED

Zalety

 • Dwutorowe działanie podczas jednego zabiegu - wypełnienie zmarszczek oraz odmładzanie skóry.
 • Stymulacja kolagenu.
 • Działanie w głębokich partiach skóry.

Efekty

 • Widoczna poprawa jędrności skóry.
 • Długotrwałe pobudzanie kolagenu.
 • Redukcja zmarszczek.
 • Nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry.
 • Rozświetlenie i wygładzenie skóry.
 • Odbudowa objętości twarzy.
 • Pełny kontur twarzy.
 • Rzeźbienie konturów twarzy.

Wskazania

 • Zwiotczenie skóry.
 • Zaburzony kontur twarzy.
 • Zmarszczki i bruzdy w różnych rejonach twarzy.
 • Utrata objętości.
 • Niewyraźna linia żuchwy.
 • Zapadnięte policzki, skronie.
 • Powstanie tzw. chomików.
 • "Zmęczona" twarz.

Główne przeciwwskazania

 • Ciąża. Okres karmienia piersią.
 • Aktywne infekcje - bakteryjne, grzybicze i wirusowe.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Uczulenia na składniki preparatów.
Centrum DER-MED

Proces zabiegu

1. Konsultacja estetyczna

Konsultacja estetyczna jest pierwszym krokiem, który należy podjąć by zawalczyć o młodą skórę i wygląd. Lekarz zakwalifikuje pacjenta do odpowiedniego zabiegu, wykluczy przeciwwskazania oraz omówi plan zabiegowy.

Tak jak i w przypadku innych zabiegów estetycznych proponujemy pacjentom aplikacją znieczulenia miejscowego w formie maści.

Lekarz medycyny estetycznej podaje wybrany dla pacjenta preparat cienką igłą opracowując cały obszar zabiegowy. Najczęściej jest to cała twarz.

Konsultacja kontrolna odbywa się najczęściej po 14 dniach. Jej celem jest ocenienie jak skóra wygląda po zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg nie wymaga przygotowań ze strony pacjenta.

Miejsce wykonywania zabiegu

Zabiegi wykonujemy w gabinecie medycyny estetycznej.

Miejsce wykonywania zabiegu

Miejsce:
Katowice

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Na bezpieczeństwo składa się kilka czynników. Po pierwsze - umiejętności osoby wykonującej zabieg. W Centrum DER-MED jest to zawsze doświadczony lekarz medycyny estetycznej, który zna anatomię, budowę, warstwy skóry. Po drugie - jakość preparatu. W naszym centrum podajemy tylko najlepsze preparaty od sprawdzonych producentów. Po trzecie - indywidualne podejście do pacjenta. W Centrum DER-MED nie pracujemy "taśmowo". Każdy pacjent ma dobierany indywidualny plan estetyczny w oparciu o swoje potrzeby.

Jakość

Wysokie umiejętności, duże poczucie estetyki, wiedza lekarza oraz preparaty najlepszych producentów powodują, że efekty naszych zabiegów są na najwyższym poziomie.

Jakość

Jakość

Komfort pozabiegowy

Komfort

Komfort pozabiegowy

Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do domu. Może wykonywać zwykłe, codzienne czynności. Na obszarze zabiegowym mogą pojawić się małe siniaczki czy zaczerwienienia. O tym jak dbać o siebie po zabiegu poinformuje lekarz na konsultacji lub po zabiegu.

Czy zabieg boli?

W Centrum DER-MED zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonujemy w większości przypadków w połączeniu ze znieczuleniem miejscowym. Poprawia ono w sposób znaczący odczucia pacjenta, a sam zabieg jest bardziej komfortowy.

Wyboru odpowiedniego preparatu powinien dokonać lekarz. Specjalista nie tylko zna jego działanie, ale i przede wszystkim potrafi rozpoznać problem danego pacjenta. Nie warto opierać się na reklamach, należy zaufać lekarzowi.

Cena
Nucleofill 1190
Nucleofill Eyes Stymulacja okolic oka jest w końcu możliwa! Nucleofill Eyes to preparat dedykowany delikatnej okolicy oka. Służy do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów). 1190
Karisma Preparat zawiera kolagen pozyskiwany z nici jedwabnych. Jest on identyczny z kolagenem typu I produkowanym przez organizm ludzki, co czyni go idealnym materiałem dla medycyny regeneracyjnej 1190
Linerase/Nithya 1190
Ellanse 1890
Konsultacja estetyczna Połączona z zabiegiem w tym samym dniu. Usługa bezpłatna
Konsultacja estetyczna Samodzielna konsultacja estetyczna. 200

Opinie

Wszystkie prawa zastrzeżone
© 2023 Centrum DER-MED Katowice